Tabliczki i tablice LED

Podświetlenia LED

Tablice imienne, Tablice nad łóżko i inne specjalne

  • Tablice wykonane są z twardego tworzywa PLEXI i PCV.
  • Przednia część, tzw. tło tablicy, wyklejona jest najwyższej jakości foliami firmy Oracal, dostępnymi w dowolnych kolorach, w tym również brokat, mieniący się licznymi drobinkami.
  • Literki do tabliczek imiennych i grafikę tablic nad łóżko wykonujemy z folii matowej kontrastowej.
  • Podświetlenie liter i ramek wykonujemy z najlepszych diód matowych selekcjonowanych 5 mm. Dostępne w kolorach: zielony, czerwony, żółty, żółty mocny, niebieski, biały oraz pomarańczowy. Dzięki temu uzyskujemy doskonałą ostrość napisów i czytelność z dużych odległości.
  • Zasilanie doprowadzone jest dzięki 2,5 metrowemu przewodowi, na końcu którego oferujemy opcjonalnie: 2 przewody, kostka elektryczna, wtyk zapalniczki lub super wtyk zapalniczki z włącznikiem i bezpiecznikiem.
  • Napięcie do wyboru 12V lub 24V.
  • Montaż tablic imiennych na szybie jest prosty i wygodny, dzięki zastosowanym bezbarwnym przyssawkom. Przyssawki w ilości 6 sztuk trzymają tablicę mocno i stabilnie.
  • Montaż dużej tablicy na tylnej ściance auta, ułatwi kilka otworów montażowych w narożnikach oraz w połowie długości górnej i dolnej krawędzi tablicy.

W naszej ofercie proponujemy:

tabliczki imienne

tablice nad łóżko

tabliczki LED

Polecamy również ściemniacze: manualne i z pilotem zdalnego sterowania

Dzięki tym urządzeniom włączysz, wyłączysz oraz ustawisz jasność świecenia tablic, a co za tym idzie, znacznie wydłużysz ich żywotność.

Ściemniacze są w wersji manualnej i z pilotem - uniwersalne dla LED oraz SMD na 12-24V. Pasują do wszystkich oferowanych przez nas produktów.

pilot zdalnego sterowania pilot zdalnego sterowania

NAKLEJKI TUNINGOWE

POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Ploter, który posiadamy, pozwala na wykonanie wielu wzorów naklejek ozdobnych.

Nalepki są wycinane z najwyższej jakości folii, co gwarantuje ich

trwałość i doskonały wygląd przez bardzo długi czas.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE WZORY